Nezávazná objednávka

Reference

Byl jsem zoufalý, protože jsem potřeboval na poslední chvíli vypracovat práci ke zkoušce. Nevěděl jsem si rady se zadáním, a proto jsem zkusil poslat objednávku portálu Závěrečné práce. Reagovali ihned a také jejich cena byla velmi přijatelná. Jsem rád, že jsem využil jejich služby, protože jejich zásluhou se mi podařilo stihnout zápočet i se zkouškou v předtermínu.
(Mirek)


Několik týdnů jsem se trápila s napsáním diplomové práce, když jsem vůbec netušila, jak ji koncipovat. Nakonec jsem ji nějak napsala sama, ale výsledek tomu odpovídal. Vedoucí i oponent mi udělili nevyhovující známku, a tak jsem se pokusila vyhledat pomoc a oslovila Vaše stránky. Celou diplomovou práci jste mi napsali v průběhu několika dní a vše dopadlo podle mých představ. Podařilo se mi stihnout opravný termín ve škole a nemusela jsem opakovat ročník. Jste společnost, která má skutečně individuální a propracovaný přístup ke každému zákazníkovi, jak slibujete na svých stránkách. Děkuji Vám a velké díky patří i mojí autorce.
(Iveta)


Už dva roky jsem se marně pokoušel napsat svoji bakalářskou práci, ale vždy s neúspěchem, když jsem nebyl připuštěn ke státnicím. Kvůli celé řadě povinností jsem školu studoval externě. Nakonec jsem se rozhodl oslovit portál Závěrečné práce. Mile mě překvapila možnost nechat si posílat práci po částech. Ty mi moje školitelka vždy s pochvalou schválila, když práce odpovídala jejím pokynům. Já jsem ji jen konzultoval, a nakonec se mi povedlo Vaší zásluhou úspěšně ukončit studium.
(Láďa)


Měla jsem v práci celou řadu povinností, ale přesto jsem se chtěla pokusit o získání vyššího vzdělání. Nestíhala jsem se připravit na hodiny s mými žáky v jazykové škole, fungovat v domácnosti, a ještě se připravovat do školy. Velmi jste mi pomohli. Moji kvalifikační práci jste napsali přesně v souladu s mými požadavky. Vaši zpracovatelé jsou skutečně na vysoké úrovni a komunikace s nimi byla pokaždé super. S čistým svědomím jsem Vás doporučila i svojí kolegyni.
(Marta)


Potřebovala jsem vyřešit zadání ze školy, s nímž by měl problémy i zkušený odborník v informačních technologiích. Vy jste to zvládli za pár dní! Určitě se na Vás obrátím i v budoucnu, čeká mě ještě celá řada náročných prací. Děkuji za spolupráci.
(Simona)


Moc děkuji celému týmu Závěrečné práce. Udělal pro moji práci maximum. Zadání jsem měla vypracované za 24 hodin a obdržela hodnocení A od svého potěšeného vedoucího! Jistě se na tyto stránky opět obrátím. Spolupráce byla na vysoké úrovni i vybraný autor byl vynikající.
(Gábina)


Se stránkami Závěrečné práce spolupracuji již tři roky a jsem nadmíru spokojená. Mám čas na rodinu a zadané práce mi dodají vždy včas a kvalitně vypracované.
(Anička)


Když jsem se rozhodl svěřit svůj osud do rukou týmu Závěrečné práce, nevěděl jsem úplně co čekat. Vysvětlili mi detailně průběh celé spolupráce. Bakalářskou práci jsem měl posléze hodnocenu známkou B a shoda při kontrole plagiátorství byla minimální. Autor odvedl perfektní a bezchybnou práci, takže se na Závěrečné práce při tvorbě své diplomové práce zase obrátím.
(Martin)


Chci za vše moc poděkovat. Svoji objednávku jsem totiž vyplnila jen den před odevzdáním seminárky. Už jsem si myslela, že nebudu moci jít ke zkoušce a byla naprosto zoufalá. Jeden z pracovníků týmu Závěrečné práce mě ujistil, že práci vypracují za pár hodin, čemuž jsem moc nevěřila, ale nakonec mi práce před půl nocí přišla, takže jsem ji stihla odevzdat. S výsledkem jsem byla maximálně spokojená, protože zpracovatelka dokázala práci odevzdat v extrémně krátké době, a to jsem měla zadání v angličtině! Nakonec mě pan profesor nejen pochválil, ale měla jsem i nejlepší práci ze všech. Chci Vám ještě jednou poděkovat, zachránili jste mě!
(Zuzana)


Práci jsem si nejprve nechal vypracovat od jedné nejmenované společnosti, když mě zlákala extrémně nízká cena. Po jejím odeslání jsem zjistil, že byla zhotovená úplně špatně. Následně jsem se obrátil na Závěrečné práce, kde mi ji perfektním způsobem opravili. Dá se na Vás skutečně spolehnout a budu Vás doporučovat svým známým. Jste opravdoví profesionálové.
(Michal)


Děkuji za zpracování diplomové práce. Měl jsem velice náročné zadání a nevěřil jsem, že by ho byl někdo schopen zpracovat. Můj školitel byl velmi přísný a neustále měnil své požadavky. Oslovil jsem celou řadu společností a každá mě odmítla. Vy jste mi nabídli vypracování za skvělou cenu, tak jsem si řekl, že to vyzkouším. Ukázky byly vždy zaslány s předstihem a zadarmo jste mi opravili vše, co si vymyslel můj vedoucí. Nejpříjemněji mě pak překvapila příprava k obhajobě, když jste mi vypracovali prezentaci i všechny otázky od oponenta i vedoucího. Práci jsem si jen přečetl. Byli jste super.
(Marek)


Chtěl jsem práci v angličtině a v porovnání s jinými společnostmi jsem zde zaplatil cenu o 20-30% nižší. Autor, který mi byl přidělený, se mnou neustále komunikoval a vypracoval mi ji přesně podle zadání. Mile mě překvapilo, že admini byli k dispozici vždy, když jsem je potřeboval, dokonce i o víkendech a svátcích. Proto jsem si v současnosti u Vás zadal další objednávky a spolupráce je opět perfektní. Nezklamali jste mě.
(Josef)


Nejdříve jsem si zadal 5 prací u jedné nejmenované společnosti, ale výsledek byl doslova katastrofický. Naštěstí mi známý doporučil Vás a spolupráce je zcela o něčem jiném. Zpětnou vazbu mám v průběhu několika minut a práce jsou vždy napsány tak, jak si představuji. Děkuji!
(Honza)


Narodilo se mi miminko a byla jsem zoufalá, protože jsem si nebyla schopna představit, jak vše stihnu. Termín odevzdání své práce jsem měla za několik dní. Chci Vám poděkovat, protože bez Vás bych to určitě nezvládla. Máte vynikající spolupracovníky, moje zpracovatelka byla skvělá. Práci napsala jen s 2% shodou v extrémně krátkém čase. Komunikace byla také super. Určitě Vás doporučím dál.
(Alžběta)


Jsem externí student a nestíhal jsem vedle svých povinností psát ještě práci. Oslovil jsem proto portál Závěrečné práce. Admini byli perfektní, komunikace s nimi rychlá. Zpracovatel pak napsal práci tak dobře, že jsem za ni dostal A. Nikde jsem nemohl najít literaturu, protože šlo o inovativní téma, ale autor si s daným problémem poradil na výbornou.
(Ivan)


Děkuji Vám a ráda bych poděkovala hlavně zpracovateli. Sepsal text rychle, originálně, není co dodat.
(Marie)


Moje nejlepší rozhodnutí, které jsem udělala. Původně jsem si vybrala jiný portál kvůli nízké ceně, čehož jsem později velmi litovala. Posléze jsem oslovila Závěrečné práce, které mi skutečně pomohly. Jste úžasní! Děkuji.
(Zdeňka)


Měla jsem hotovou část práce a nebyla jsem schopná hnout se dále z místa. Můj školitel byl velmi náročný. Oslovila jsem Vás na doporučené mého spokojeného spolužáka. Vůbec toho nelituji. Dnešní výsledek mě velmi potěšil. Dostala jsem od Vás perfektně zpracovanou práci a autor mi dokonce vypracoval 10 stránek navíc.
(Andrea)


Dobrý den, s prací jsem byla spokojená, děkuji a přeji hezký den.
(Ivana)


Dobrý den, jsem velmi spokojen se zpracováním tématu.
(Jozef)


Autor/ka, zpracoval/a zadané téma s přehledem, v požadované kvalitě a ještě před stanoveným termínem předání. Děkuji!
(Maria)


Jsem spokojená se vším, i s komunikací. Děkuji Vám za vše.
(Anette)


S objednávkou a napsáním práce jsem spokojená.
(Slávka)


Jsem spokojená s prací, vše jste zvládli bez problémů, rychle, kvalitně a za velmi dobrou cenu. Ještě jednou děkuji a těším se na další spolupráci s Vámi.
(Vanesa)


S týmem závěrečných prací jsem spokojená. Odezvu dostanete hned a jejich práce je pohotová, ať už jde o zprostředkovatele nebo zpracovatele práce. Tuto službu bych doporučila těm, kteří mají problém dokončit práci na čas a hledají možnost pomoci. Já mám velmi pozitivní zkušenost.
(Maria)


Děkuji autorovi za překvapivě rychlé zpracování tématu a hlavně za obsahovou stránku práce, se kterou jsem spokojená. Doporučuji využít tyto služby!
(Maria)


Děkuji za vypracování seminární práce, vysoká spokojenost! S pozdravem
(Jana)


Dobrý den, s vypracováním BP jsem byl spokojený, rychlá reakce i odbornost.
(Andor)


Celkově jsem byl s objednávkou spokojen, chválím rychlé zapracování připomínek.
(Renata)


Chtěla bych poděkovat za pomoc, neměla jsem čas na psaní práce a také téma bylo pro mě trochu náročnější. Jsem s prací spokojená. A určitě bych vaše služby využila znova
(Jana)


BP práci mám již předanou. Děkuji pěkně za pomoc, vše je z Vaší strany v pořádku. Komunikace byla s Vámi od začátku promptní a vstřícná, byli jste mi nápomocní a dodali jste vše v termínu a včas. S Vaší prací jsem spokojen nad míru.
(Nikolas)


Dobrý den, se službami zaverecne-prace.cz jsem nadprůměrně spokojen. Velmi příjemný a rychlý přístup a hlavně trpělivost autora - spolupracoval se mnou až do úplného konce. Autor nejenže napsal vynikající práci, ale zároveň využil všechny moje náměty a ideje, prostě perfektní komunikace!
(Jozef)


Stránku vřele doporučuji, nemám nic negativního.
(Jirka)


Děkuji i já ještě jednou, byla jsem velmi spokojená, určitě vás doporučím.
(Vivien)


Chci Vám moc poděkovat za perfektně odvedenou práci, jsem nadmíru spokojena a vyřiďte mé poděkování také zpracovateli
(Hana)


Děkuji za kvalitně odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů
(Ladislava)


Musím konstatovat, že jsem velmi spokojena s přístupem a naprostou samostatností při zpracování tématu…zkrátka- děláte to dobře. Pokud bych měla někdy v budoucnu tu možnost, doporučím vaše služby každému, kdo se dostane do podobné situace jako já. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů
(Ladislava)


Práce se mi moc líbila a určitě v budoucnu ještě využiju vašich služeb
(Ivan)


Vřele děkuji zpracovatelce za rychlé reakce a pohotové jednání. Klobouk dolů před tím časovým intervalem, který splnila.
(Simona)


Z mé strany je naprostá spokojenost se službami a rychlou reakcí při zadání práce a i její zpracování. Připomínky byly vždy rychle zapracovány dle požadavku a s naprostou spokojeností. Spolupráci hodnotím velmi pozitivně a při dalších požadavcích se budu obracet pouze na Vás. Pokud se mě někdo zeptá na zpracování , tak Vás rád doporučím
(David)


Ohledně reference z mé strany jen chvála, hlavně v rychlé komunikaci a i cena a splatnost mi naprosto vyhovovalo. Pokud budu někdy ještě něco potřebuvat, určitě se na Vás ráda obrátím a i Vás budu doporučovat,pokud to nevadí
(Martina)


Se zpracováním jsem spokojena. Bylo rychlé, bez problémů. Děkuji za profi přístup
(Lenka)