MBA práce

MBA práce- je odborná práce, která je součástí závěrečné zkoušky na vysokých školách nejen v zahraničí. Úspěšný absolvent tohoto manažerského vzdělání získává mezinárodně uznávaný titul MBA-Master of Business Administration.

 

Psaní MBA práce

Tuto závěrečnou práci je možné analogicky srovnat s úrovní diplomové práce na českých vysokých školách. MBA práce však musí být zpracována v cizím jazyce, nejčastěji v angličtině.

MBA práce nemají přesně zadanou závaznou strukturu, je na škole jaké formální úpravy si určí. Je však jisté, že její struktura je jiná než struktura pro bakalářské práce, diplomové práce a jiné závěrečné práce.MBA práce se striktně nedělí na teoretickou a praktickou část, ale spojuje tyto dvě části do jednoho celku. Pro psaní MBA práce má student po většinou závěrečný semestr svého studia. Výhodou je volba témat, kterou si student navrhne sám.

MBA práce vycházejí z praxe, proto je při psaní nutné neustálé propojení teorie s praxí. Úzce s tím souvisí i témata prací, které jsou povětšinou vázány na konkrétní firmy. V Česku je toto manažerské vzdělávání se získáním titulu MBA teprve ve svých začátcích. V budoucnu je však velký předpoklad vzrůstu zájmu o toto studium.

  

Předběžná nezávazná objednávka


Jiná zajímavost: diplomové práce

Zpět na seznam zajímavostí

Facebook stránka Závěrečné práce.cz Google stránka Závěrečné práce.cz Twitter Závěrečné práce.cz
AKCE !!! Zavrieť
Objednejte si podklady pro bakalářskou nebo diplomovou práci a dostanete prezentaci k obhajobě v hodnotě 3000 Kč ZDARMA a vypracování oponentských dotazů v hodnotě 1500 Kč ZDARMA.