Aktuality

Zdokonalte se ve znalosti jazyka

06.03.2014 Chcete si vylepšit znalost angličtiny nebo Vás pouze láká umět další jazyk? Nemáte v létě na samo vzdělávání mimo školu čas? V takovém případě jsou letní kurzy jako stvořené právě pro Vás. Různé letní jazykové školy mají v nabídce širokou škálu kurzů, a proto pro Vás zajisté nebude obtížné, vybrat si vhodný kurz přesně pro Vás.

Bohemia Institut, Praha
Bohemia Institut v Praze nabízí letní intenzivní kurzy anglického jazyka, které vyučují velmi zkušení a kvalifikovaní lektoři, ať už čeští či rodilí mluvčí. Lektoři Vám pomohou odstranit problémy, které mnoho lidí v souvislosti s cizím jazykem, má. Lektoři mají ke každému vstřícný a přátelský přístup. Institut nabízí několik úroveň pokročilosti, a to od úplných začátečníků, až po vysoce pokročilé.
Studijní skupina zde má přibližně 6 – 8 osob a každý kurz trvá po dobu jednoho měsíce. Je možné zapsat se i na dva či tři návazné kurzy. Kurzy se navštěvují třikrát týdně a studenti si mohou zvolit variantu, která jim bude více vyhovovat. Lze navštěvovat ranní nebo večerní kurzy. Výuka je rozdělena na dvě části, a to na obecný jazyk a konverzaci. V rámci obecného jazyka si studenti zlepšují slovní zásobu a učí se gramatiku. Konverzace je pak záležitostí čistě praktickou. Studijní materiály studenti dostávají zdarma.

Akcent IH Prague
Jazyková škola nabízí především letní jazykové kurzy pro děti, které mohou navštěvovat děti již od 2 let. Program pro ně začíná v 7,30 h. ráno a končí v 18 h. Starší děti mohou odjet na tábor, kde je pro ně připraven celodenní program v anglickém jazyce, každý všední den. Dospělí zde mají možnost návštěvy opakovacích kurzů obecné angličtiny – Business Skills, přípravných kurzů nebo konzultace ke zkouškám z anglického jazyka. Lze také docházet na intenzivní 14denní kurzy anglického jazyka. Studenti si mají možnost zvolit z dopolední nebo odpolední varianty studia.

Zaujal Vás některý z kurzů? Neváhejte a přihlaste se. Na zdokonalení se v cizím jazyce není nikdy pozdě! /A. B./

  
Zpět na seznam aktualit

Facebook stránka Závěrečné práce.cz Google stránka Závěrečné práce.cz Twitter Závěrečné práce.cz
AKCE !!! Zavrieť
Objednejte si podklady pro bakalářskou nebo diplomovou práci a dostanete prezentaci k obhajobě v hodnotě 3000 Kč ZDARMA a vypracování oponentských dotazů v hodnotě 1500 Kč ZDARMA.