Aktuality

Rozjeď to s Coca Colou

11.7.2014 Společnost Coca Cola HBC hledá absolventy, kteří by rádi začali pracovat na pozici Commercial Trainee. Právě tuto pozici se rozhodla společnost nabídnout úspěšným absolventům České zemědělské univerzity. A proč chtějí právě absolventy ČZU? V týmu již mají mnoho zaměstnanců, kteří jsou právě bývalými studenty ČZU, a mají s nimi vynikající zkušenosti. 

Nevíte, kdo je Commercial Trainee? Jedná se o pozici, která je vhodná pro studenty posledního ročníku nebo pro čerstvé absolventy vysoké školy. Tato pracovní pozice je šancí pro mladé lidi, kteří mají chuť pracovat, chtějí se chytit příležitosti a mají zájem učit se novým věcem. Navíc je potřeba, aby se dokázali sami namotivovat, byli tvořiví, originální, měli týmového ducha a byli otevřeni novým nápadům. Na této pozici člověk pracuje s komerčními odděleními firmy ve skutečném prostředí. Trainee je navíc účastníkem tzv. kolečka. Co to je kolečko? Tento název znamená, že pracovník projde několika odděleními ve firmě. Nejprve pracuje v obchodním oddělení, poté se seznámí s oddělením pro důležité pracovníky, dále oddělením komerčního servisu, rozvoje komerčních dovednosti, a nakonec samozřejmě nahlédne do marketingu.

Cílem zmíněné pracovní pozice je získání důležitých znalostí o firmě Coca Cola, a také o komerčních procesech. Pracovníci se mají možnost podílet na komerčních procesech prostřednictvím práce na projektech, dostávají šanci pracovat na pozici dočasných zástupců pracovníků a mají vymezeny krátkodobé úkoly, které musí plnit. Trainee se tímto procesem připravuje na to, aby se mohl později stát manažerem nebo specialistou ve společnosti.

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Už jste odevzdali svou závěrečnou práci, máte hotové státní závěrečné zkoušky a nyní čekáte, co bude dál? Pak neváhejte a staňte se členem týmu Coca Cola. Formulář pro zaslání životopisů najdete na webových stránkách. Rovněž si zde můžete prohlédnout další volné pracovní pozice, které společnost aktuálně nabízí. Tak na co čekáte? Rozjeďte to právě teď! /A.B./ 

  
Zpět na seznam aktualit

Facebook stránka Závěrečné práce.cz Google stránka Závěrečné práce.cz Twitter Závěrečné práce.cz
AKCE !!! Zavrieť
Objednejte si podklady pro bakalářskou nebo diplomovou práci a dostanete prezentaci k obhajobě v hodnotě 3000 Kč ZDARMA a vypracování oponentských dotazů v hodnotě 1500 Kč ZDARMA.