Aktuality

Nevíte, co po maturitě? Máte nejvyšší čas se rozhodnout

20.8.2013 Slezská univerzita, přijímá ještě studenty, kteří podají přihlášku do 30. srpna. Studenti se mohou přihlásit na obchodně podnikatelskou fakultu v Karviné. Rozhodnout se mohou hned mezi několika bakalářskými obory: hospodářská politika a správa, ekonomika a management, systémové inženýrství a informatika, obor gastronomie, hotelnictví a turismus. Pro absolventy bakalářského studia, hlásí univerzita volná místa pro navazující magisterské studium v několika oborech. Seznam oborů, jež nejsou naplněny studenty a elektronické přihlášky ke studiu, lze nalézt na oficiálním webu školy.
Volná místa mají také další soukromé vysoké školy na Moravě. Zájemci o studium, mohou podávat přihlášky např. na VŠ podnikání v Ostravě, až 30. září. Více informací lze nalézt na webu školy, kde mohou také vyplnit přihlášku ke studiu. /A. B./

  
Zpět na seznam aktualit

Facebook stránka Závěrečné práce.cz Google stránka Závěrečné práce.cz Twitter Závěrečné práce.cz
AKCE !!! Zavrieť
Objednejte si podklady pro bakalářskou nebo diplomovou práci a dostanete prezentaci k obhajobě v hodnotě 3000 Kč ZDARMA a vypracování oponentských dotazů v hodnotě 1500 Kč ZDARMA.