Aktuality

4.10.2013 Navštívíte-li veletrh pracovních příležitostí, otevře se vám nová brána možností, jak začít svou kariéru. Pokud na veletrhu uvidíte nabídku, která je z vašeho oboru, neváhejte a zkuste se nové pracovní příležitosti chytit. Je jasné, že pokud budete hledat zaměstnání na internetu, můžete ho také najít, avšak veletrh pracovních příležitostí nabízí mnohem více. Ptáte se, o co se jedná? Veletrh ukazuje nejen nové nabídky práce, ale i doprovodný program, kterého se může každý účastnit zcela zdarma.
Pracovní veletrh má na programu také workshopy a přednášky, jež se týkají uplatnění na trhu práce. Pokud se zúčastníte workshopu, je možné, že získáte příležitost, při které vám personalista zhodnotí správnost životopisu, nebo se můžete účastnit ukázky pracovního pohovoru, což vám může v budoucnu značně pomoci, pokud se budete účastnit konkurzu nebo výběrového řízení.
Přednášky vám napoví, jak by měl správně napsaný životopis vypadat, dále vám také ukážou cestu, jak práci lépe najít. Můžete se dozvědět informace týkající se nástrah, jež mohou každého při hledání zaměstnání potkat. Personalisté také upozorní na to, jak se vybírá vhodný pracovník na pracovní pozici, atp.
Přední výhodou pracovních veletrhů je možnost setkat se s budoucím zaměstnavatelem, díky čemuž se lze informovat o všem, co vás, z hlediska ucházení se o pracovní pozici, zajímá. Osobním setkáním se může zjistit mnohem více faktů než při jiné formě komunikace.
Nevíte, kdy se veletrhy konají? Zde uvádím informace o vybraných veletrzích:
•    Profesia days v Praze – 23. a 24. října 2013,
•    Job Challenge v Brně – 13. listopadu 2013,
•    Gaudeamus v Brně – 8. listopadu 2013,
•    Gaudeamus v Praze – 28. a 29. ledna 2013.
Byl pro vás článek přínosem? Přiznejte se, který veletrh si nenecháte ujít právě vy? /A. B./

  
Zpět na seznam aktualit

Facebook stránka Závěrečné práce.cz Google stránka Závěrečné práce.cz Twitter Závěrečné práce.cz
AKCE !!! Zavrieť
Objednejte si podklady pro bakalářskou nebo diplomovou práci a dostanete prezentaci k obhajobě v hodnotě 3000 Kč ZDARMA a vypracování oponentských dotazů v hodnotě 1500 Kč ZDARMA.